Strona główna                              

Wiadomości ]

Archiwum

maj 2003
kwiecień 2003
luty 2003
grudzień 2002
listopad 2002
październik 2002
wrzesień cz.2 2000
wrzesień 2000
sierpień 2000
styczeń 2003


aktualne wiadomości
 

 

Wiadomości - grudzień 2002

 

"Polonia" Kępno ma nowego trenera
27-12-2002
 

Szkoleniowcem kępińskiego klubu został Marek Chatliński, jeden z najbardziej uznanych trenerów okręgu kaliskiego. Przed nowym trenerem stoją dwa główne cele - utrzymanie w lidze zespołu oraz awans do finału okręgowego Pucharu Polski, który odbędzie się na stadionie miejskim w Kępnie 7 maja br. Chatliński ukończył Szkołę Trenerską w Błażejówku, posiada stopień instruktorski. Prowadził w przeszłości "Stal OSIR" Pleszew, "Ostrovię" Ostrów Wlkp, "Białego Orła" Koźmin a ostatnio "LKD" Gołuchów. Sam wiele czasu był zawodnikiem m.in. "Stali OSIR" Pleszew, "Ostrovi" Ostrów Wlkp. W swej pracy odniósł wiele sukcesów.
Kępińscy zawodnicy już rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Nowy trener uważa, że nieumiejętność gry w spotkaniach na obcym terenie jest jednym z największych mankamentów drużyny i nad tym zamierza pracować.
W tym roku "Polonia" obchodzi jubileusz 95-lecia. Z tej okazji włodarze planują dla kibiców kilka niespodzianek, najbliższa to towarzyski mecz z "Legią" Warszawa.

/Kepno.Net/

do góry


 

Przychodnia: za ile i dla kogo ?
12-12-2002
 

Przedstawiciele 12 spółek lekarskich mieszczących się w kępińskiej przychodni zdrowia nie skorzystali z możliwości pierwokupu przychodni w terminie do 5 grudnia. Ze swojej strony postawili warunki władzom powiatu. Domagaja się oni m.in. obniżenia ceny obiektu, montażu oddzielnych liczników prądu i gazu dla każdej ze spółek. Starosta Jerzy Trzmiel ponownie zapewnił, że cena za obiekt pozostanie bez zmian, a ostateczny termin w którym kępińscy lekarze mogą dokonać pierwokupu to 20 grudnia. Po tym terminie budynek zostanie wystawiony na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego.
Dowiedzieliśmy sie nieoficjalnie, że budynek chce kupić duża wrocławska spółka medyczna.

/Kepno.Net/

do góry


 

Maryniak zrezygnował
11-12-2002

W dniu wczorajszym podczas posiedzenia Zarządu Polonii Kępno do dymisji podał się trener pierwszego zespołu Adam Maryniak. Decyzja spowodowana była negatywną oceną jego dotychczasowej pracy przez Zarząd oraz brakiem perspektyw na poprawę tego stanu rzeczy. Decyzja o wyborze nowego trenera Polonii zapadnie wkrótce.

/Kepno.Net/

do góry


 

Urzędnicy Dzieciom
11-12-2002

W tym roku już po raz trzeci Tygodnik Kępiński i Stowarzyszenie Prorodzinne "ŚWIATŁO" zorganizowali akcję: Urzędnicy Dzieciom.
Dzięki szczodrości urzędników i pracowników wszystkich kępińskich urzędów i instytucji udało się zgromadzić podarunki dla 80 dzieci z potrzebujących rodzin.

/Kepno.Net/

do góry


 

Mikołaj w Kępnie
06-12-2002

Dziś kępiński rynek odwiedził Mikołaj. Rozdawał słodycze wszystkim dzieciom. Zorganizowana przez Przedszkole Sióstr Boromeuszek wizyta Mikołaja rozpoczęła się od Szkoły Podstawowej Nr1, następnie Mikołaj odwiedził Przedszkole Nr2, przejechał ulicami miasta by ostatecznie zatrzymać się na kępińskim rynku. Będzie tam czekał na dzieci do godziny 12:00 a następnie uda się do Przedszkola Sióstr Boromeuszek gdzie obdaruje wszystkie dzieci prezentami.

/Kepno.Net/

do góry


 

Co z przychodnią ?
02-12-2002
 

Kępińskie Starostwo Powiatowe chce sprzedać obiekt dotychczasowej przychodni lekarskiej. Sprawa ciągnie się już od kilku lat. Według wyceny Starostwa obiekty przychodni są warte 750 tyś. zł. Spółki lekarskie wynajmujące ten obiekt uważają tą cenę za znacznie zawyżoną. Wycena Starostwa ma pozostać niezmienna, a lekarze na podjęcie decyzji o wykupie budynku mają czas do 5 grudnia.

/Kepno .Net/

do góry

powrót na górę strony

copyright © 2000-2002 Yark.pl  SEVEN